Волонтери Фонду привітали членів українського товариства сліпих з Великоднем.

Волонтери Фонду привітали глухих людей зі святом – Воскресінням Христовим.

Ми завжди співпрацюємо з персоналом пологового будинку і завжди готові допомагати годувати залишених малюків.

Продовжуємо допомагати годувати малечу, яку залишили батьки.

Не залишаємо глухих людей без уваги – надаємо продукти харчування.

У Пологовому будинку м. Кропивницького знову батьки відмовилися від двох немовлят. Ми поруч!

Різними ігровими наборами ми привітали вихованців школи-інтернату для глухих дітей з Новим роком та Різдвом!

Наш Фонд підтримав Будинок малютки м. Кропивницького – ми надали малечі необхідні аксесуари, розвиваючі ігрові приладдя та дитяче харчування.

Підтримуємо новонароджену малечу, від якої відмовились батьки.

Ми намагаємося допомогти тим, хто цього потребує.

У важкі часи ми знову поруч…

Велика спільна акція нашого Фонду та громадської організації “Територія успіху” за підтримки Фонду “Спасіння життя”. Наші волонтери роздають великі набори із продуктовою допомогою для сліпих людей міста Кропивницького.
І знову ми з подарунками у товаристві сліпих міста Кропивницького.
Разом з Громадською спілкою «Територія успіху» та за підтримки Фонда «Порятунок життів» наші волонтери надали глухонімим людям великі продуктові набори.

Вкотре ми підтримали «продуктовими пакетами» членів товариства глухих міста Кропивницького.
І знову малюки з ДЦП, якими опікуються у неврологічному відділенні дитячої обласної лікарні, отримали нашу допомогу.

Наша підтримка дуже важлива для людей-інвалідів. Цього разу наші волонтери надали продуктову допомогу членам товариства сліпих міста Кропивницького.

Нашим подарункам для малюків із важкою формою порушень рухових функцій завжди раді працівники неврологічного відділення, які вдень та вночі доглядають цих діток.
Війна… біда в Україні… Біженці не лише звичайні люди, а ще й хворі малюки. З Краматорьського будинку дитини у обласну лікарню Кропивницького евакуювали чотирьох малюків з важкими неврологічними захворюваннями. Ми надали цим малюкам їжу, дитячі аксесуари та гігієнічні засоби.

Наш Фонд продовжує допомагати персоналу Пологового будинку міста Кропивницького доглядати малюків, від яких відмовились батьки. Наразі ми ще надали їм аксессуари для малечі, засоби гігієни та дитяче харчування.

У відділенні неонатології дитячої областної лікарні міста Кропивницького доглядають маленьку хвору дівчинку, від якої відмовились батьки. Ми допомогли цій дитині продуктами харчування.
Волонтери нашого Фонду надали адресну допомогу сліпій тяжкохворій лежачій жінці.
Великдень – одне з головних свят усіх вірян. Ми привітали членів  товариства глухих людей м. Кропивницького з цим світлим святом та подарували їм святкові набори: смачна гарна Паска та яйця.
Свято повинно бути у кожному домі. Ми привітали з головним хрестиянським святом – Воскрисінням Христовим – підопічних психоневрологічного інтернату міста Кропивницького та подарували їм 100 смачних Пасок.
Волонтери нашого Фонду привітали людей з вадами зору міста Кропивницького з святом Великодня та подарували їм святкові набори: смачна Паска та яйця.
Люди кидають свої домівки та вимушені тікати від жахів війни. Що може бути гірше? Після багатьох кілометрів важкої дороги жінкам, дітям треба перепочити, щоб знову рухатися далі в найбільш безпечні місця. Для цього у нашому місті створені центри тимчасового перебування переселенців. Один з них розташований у дитячому садочку «Горобинка». Діти завжди є діти і, якою б не була важкою дорога, дітям цікаво погратися, помалювати. На радість малечі волонтери Фонду надали центру «Горобинка» олівці, фломастери, набори для малювання та іграшки.
Роздача пакунків з продуктами харчування на зборах членів клуба «Ветеран» територіальної організації Українського товариства глухих міста Кропивницького.

Наш Фонд надав продукти харчування, засоби гігієни та підгузки для лежачих хворих психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням.

Представники нашого Фонду роздали членам Українського товариства сліпих міста Кропивницького благодійну допомогу у вигляді пакунків з продуктами харчування.

Представники нашого Фонду надали у Пологовий будинок,
міста Кропивницького засоби гігієни, аксесуари та косметику для немовлят, від яких відмовились батьки.

Представники нашого Фонду роздали членам територіальної організації Українського товариства глухих міста Кропивницького пакунки з продуктами харчування.
Ми підтримали сім’ю біженців з Маріуполя, надали малечі дитяче харчування, косметичні засоби та аксесуари.
 

 

 

Санта нашого Фонду привітав глухих дітей міста Кропивницького з Новим роком та Різдвом!

 

 

 

 

 

У 2021 році наш Фонд працював з пожертвами у вигляді продуктів харчування.

За 2021 рік наш Фонд надав глухим людям м. Кропивницького більше тони продуктів харчування. Це хоч в деякій мірі допомогло їм вивільнити гроші на інші потреби.