НАГОДУЙ НУЖДЕННИХ

Мета цього проєкту – забезпечити людей з обмеженими фізичними можливостями продуктами харчування та засобами першої необхідності. Для закупівлі потрібного Фонд використовує зібрані кошти або домовляється з виробниками (продавцями) про надання такої допомоги безкоштовно.

Представники нашого Фонду збирають, сортують, пакують та доставляють зібрані або придбані продукти харчування та засоби першої необхідності. У нашому проєкті може прийняти участь кожен бажаючий, який надасть необхідні товари або кошти для закупівлі продуктів харчування та засобів першої необхідності. Ми не обмежуємо Благодійників ні в сумі пожертви, ні в кількості товарів.

Просимо з розумінням поставитися до того, що Благодійнику потрібно буде забезпечити доставку допомоги на адресу Фонду за власний рахунок. Цей проект працює без обмеження періоду. Підтримуючи цей проєкт, Благодійник підтверджує і дає свою згоду на те, що надана ним в будь-якому вигляді благодійна допомога буде використана на рішення завдань проєкту і поверненню не підлягає.

За бажанням Благодійника, інформація про його допомогу та щира подяка буде розміщена на нашому сайті у розділі «Наші партнери» або «Новини».

ДОПОМОГА   ПОСТРАЖДАЛИМ

Зруйновані домівки, зруйноване мирне життя, мильйони біженців – це Україна сьогодні. Зруйнована інфраструктура складських приміщень, виробництв, постачання продуктів харчування не тільки в ті регіони, які опинилися під першими ударами, а й по всій території України.

Мета цього проекту – допомогти людям, які постраждали від військових дій. Насамперед, потрібно забезпечити людей найнеобхіднішим: продуктами харчування, засобами гігієни. В першу чергу будь-яка допомога буде направлена на підтримку людей-інвалідів (глухих, сліпих людей, інвалідів з вадами рухового апарату), яким особливо важко у ситуації війни.

Наш Фонд готовий співпрацювати з будь-якими приватними Благодійниками, організаціями та Фондами, які готові підтримати наш проект. Допомога Фонду можна надати у будь-якому, зручному для Благодійника вигляді: фінансовому на рахунок Фонду, продуктами харчування, засобами гігієни.

За бажанням Благодійника, інформація про його допомогу та щира подяка буде розміщена на нашому сайті у розділі «Наші партнери» або «Новини».

НЕМАЄ ЧУЖИХ МАЛЮКІВ

До нашого Фонду надходять прохання від пологових будинків та інших медичних закладів про допомогу в забезпеченні дитячим харчуванням та засобами гігієни новонароджених малюків, яких залишили батьки або батьки яких не можуть придбати необхідне при народженні дитини із-за скрутного фінансового становища.

Наш Фонд закуповує або отримує безкоштовно, як Благодійну допомогу, продукти дитячого харчування, засоби гігієни від виробників, імпортерів, продавців та надає цю допомогу за потребою.
Кожен бажаючий може підтримати цей проект – надати необхідні товари чи зробити пожертву на їх закупівлю.

Просимо з розумінням поставитися до того, що Благодійнику потрібно буде забезпечити доставку допомоги на адресу Фонду за власний рахунок. Ми не обмежуємо Благодійників ні в сумі пожертви, ні в кількості товарів. Цей проект працює без обмеження періоду.
Підтримуючи цей проєкт, Благодійник підтверджує і дає свою згоду на те, що надана ним в будь-якому вигляді благодійна допомога буде використана на рішення завдань проєкту і поверненню не підлягає.

За бажанням Благодійника, інформація про його допомогу та щира подяка буде розміщена на нашому сайті у розділі «Наші партнери» або «Новини».