В УКРАЇНІ БЛИЗЬКО 40 ТИСЯЧ ГЛУХОНІМИХ ЛЮДЕЙ

На початок 2021 р.:
Соціальна пенсія для глухих людей становить 1712 грн. (61 $);
Комунальні платежі на одну людину – 1000 грн. (35 $);
Засоби зв’язку – 120 грн. (5 $);

ЗАЛИШАЄТЬСЯ всього 600 грн. на місяць або 20 грн. на день!!!
21 $ на місяць або 0,7 $ на день
 на ВСЕ: одяг, взуття, продукти харчування, засоби гігієни, ліки, транспорт та ін.

Український Благодійний Фонд «Почуй серцем» створений з метою надання допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями, яким гостро потрібні продукти харчування, товари першої необхідності, психологічна та соціальна підтримка. В першу чергу, діяльність Фонду спрямована на допомогу глухонімим людям. Це один з найбільш незахищених соціальних верств суспільства, який часто опиняється на межі виживання.

ФІНАНСОВА ДОПОМОГА

Ви можете внести на рахунки нашого Фонду будь-яку суму коштів, яка піде на забезпечення завдань Фонду.

Ваші гроші забезпечать продуктами харчування і товарами першої необхідності (засоби особистої гігієни, побутова хімія, одяг, взуття, засоби звязку, техніка) людей з обмеженими можливостями, в першу чергу, глухих дітей і людей похилого віку.

Фонд закуповує продукти харчування або отримує їх безкоштовно від виробників і продавців, які готові допомогти виконанню завдань нашого Фонду.
Будь-яка сума коштів допоможе комусь вижити!

ДОПОМОГА ТОВАРАМИ

Надання матеріальної допомоги нужденним у вигляді товарів першої необхідності:
– продукти харчування;
– засоби гігієни;
– одяг та взуття;
– інше…

Якщо ви хочете надати матеріальну допомогу людям з обмеженими фізичними можливостями, через наш Фонд ви можете безкоштовно передати їм продукти харчування, засоби гігієни, одяг, взуття, засоби зв’язку, техніку.
З таких питань прохання зв’язатися з представниками Фонду, використовуючи дані для контактів на відповідній сторінці нашого сайту.

Правила надання продуктів харчування та засобів гігієни.
Продукти харчування, які передає Благодійник, повинні бути в заводській упаковці з наявністю повної інформації, яка відповідає законодавству України.

ДОПОМОГА ВОЛОНТЕРІВ

Допомога волонтерів особливо важлива!

Всі бажаючі можуть взяти участь у зборі, сортуванні, фасуванні продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, взуття, техніки, побутової хімії і доставці їх людям з обмеженими фізичними можливостями.
Цей вид допомоги обговорюється індивідуально за потребою виконання запланованих проектів.


Також волонтери можуть надати іншу підтримку:
– допомога сурдоперекладачів у самих різних життєвих ситуаціях: відвідуванні лікаря, оплаті комунальних послуг, придбанні необхідних товарів і багато іншого;
– юридична допомога.